GIETEN – Afgelopen zaterdag is de 9de editie van de Run van Gieten gelopen. Arjan de Vries en Jos Roossien, beide leerlingen van SWS Oostermoer uit Gieterveen, hebben de hardloopwedstrijd in hun leeftijdscategorie gewonnen. Arjan de Vries was met een tijd van 6 minuten en 3 seconden over een afstand van 1600 meter de snelste van alle jongens uit groep 6. Jos Roossien legde 2400 meter af in 9 minuten en 20 seconden en hield daarmee de concurrentie, jongens uit groep 8 afkomstig van alle basisscholen uit Aa en Hunze, achter zich.

In totaal deden er 36 leerlingen van SWS Oostermoer mee. Dit team wist een knappe tweede plaats te behalen in het scholenklassement, net achter OBS Gieten.

Hieronder de uitslagen van alle lopers van SWS Oostermoer of deelnemers die als woonplaats Gieterveen hebben opgegeven.

[table caption=”Jongens groep 1 (500m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
19, Giel Koops, 3:37
20, Daan Kombrink, 3:40
[/table]

[table caption=”Meisjes groep 1 (500m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
13, Myrthe Hoving, 3:15
26, Marit Topper, 3:40
[/table]

[table caption=”Jongens groep 2 (500m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
3, Levi Spin, 2:11
11, Tim Kanninga, 2:17
22, Jannes Koops, 2:35
29, Rik Braam, 2:58
[/table]

[table caption=”Meisjes groep 2 (500m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
21, Esmée Veen, 2:50
25, Inge Sloots, 3:15
[/table]

[table caption=”Jongens groep 3 (1000m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
2, Julian Potse, 4:31
6, Ryan Hoving, 4:49
20, Roland van Dellen, 5:39
[/table]

[table caption=”Meisjes groep 3 (1000m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
3, Lynn Schuiling, 5:04
[/table]

[table caption=”Jongens groep 4 (1000m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
13, Joost Hovinga, 4:48
18, Dennis Braam, 5:06
31, Jarno Veen, 6:32
[/table]

[table caption=”Meisjes groep 4 (1000m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
2, Helen de Vries, 4:38
9, Luna Spin, 5:25
23, Sanne Wolda, 7:14
[/table]

[table caption=”Jongens groep 5 (1600m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
18, Julian Torenbos, 7:56
[/table]

[table caption=”Meisjes groep 5 (1600m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
6, Noël Drent, 7:55
8, Eline Kanninga, 8:09
[/table]

[table caption=”Jongens groep 6 (1600m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
1, Arjan de Vries, 6:03
19, Bryan Potse, 7:41
33, Milan Hoving, 10:13
[/table]

[table caption=”Meisjes groep 6 (1600m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
9, Julia Hovinga, 7:51
[/table]

[table caption=”Jongens groep 7 (2400m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
3, Ryan Drent, 10:11
10, Sven Wierenga, 11:20
[/table]

[table caption=”Meisjes groep 7 (2400m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
2, Mirthe Kanninga, 11:01
[/table]

[table caption=”Jongens groep 8 (2400m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
1, Jos Roossien, 9:20
9, Iwan Husen, 10:46
10, Wout Trox, 10:48
13, Bono Spin, 12:11
[/table]

[table caption=”Meisjes groep 8 (2400m)” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
4, Nikki Schuiling, 10:05
9, Ravih Broekhoven, 15:15
[/table]

[table caption=”Mannen (V40) 10 kilometer” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
32, Drent, 52:21
[/table]

[table caption=”Vrouwen (V40) 10 kilometer” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
10, Drent, 52:59
[/table]

[table caption=”Vrouwen (V50) 10 kilometer” width=”420″ colwidth=”20|100|100″ colalign=”left|left|left|left”]
#,Naam,Tijd
18, Rita Koopman-Broekema, 1:07:47
[/table]

Tijdens het evenement zijn er door verschillende mensen foto’s gemaakt.

Foto’s van Zeger Zeilemaker

Foto’s van Van Oost Media:

Foto’s van Simon Blaauw

Foto’s Tina Kolthof

Foto’s en filmpjes Bennie Wiegman

Foto’s Jeanet Jager

Reageer via Facebook:

Klik op één van de onderstaande knoppen om dit bericht te delen:

Geef een reactie